گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان

گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان

گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان در 25 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی کارآموزی
بازدید ها 38
فرمت فایل doc
حجم فایل 44 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 25

گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان

فروشنده فایل

کد کاربری 1280

کاربر

گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان در 25 صفحه ورد قابل ویرایش

فهرست

مقدمه ………………………………………………………………………………………………………………………………..1

فصل اول : معرفی محصولات …………………………………………………………………………………………………2

فصل دوم : شناسایی و بررسی بازار …………………………………………………………………………………………2

فصل سوم : بررسی های فنی…………………………………………………………………………………………………..3

1-3 مقدمه

2-3 ظرفیت تولید

3-3 شرح فرآیند تولید

4-3 تعیین مواد اولیه مورد نیاز

5-3 تعیین ماشین آلات تولید

6-3 تعیین تجهیزات مورد نیاز برای آزمایشگاه

7-3 تعیین تجهیزات مورد نیاز برای واحد تولید

8-3 تعیین نیروی انسانی مورد نیاز

9-3 تعیین ساختمان ها و فضاهای مورد نیاز

فصل چهارم بررسی های مالی، اقتصادی …………………………………………………………………………………..8

1-4 مقدمه

2-4 سرمایه های ثابت

3-4 هزینه های عملیاتی

4-4 سرمایه در گردش

5-4 میزان کل سرمایه گذاری

6-4 بازگشت سرمایه

تاریخچه:

کارخانه تجهیز نیروی زنگان واقع در شهرک صنعتی شماره یک کیلو متر 5 جاده سارمساخلو ضلع شمال غربی زنجان در زمینی به وسعت بیش از سی هزار متر مربع واقع شده است. این منطقه از نظر جغرافیایی سرد ورخشک محسوب می شود. هیچ گونه منبع آب سطحی در نزدیکی کارخانه وجود نداشته و منابع آب زیر زمینی در عمق 30 تا 50 متری قراردارند.

جایگاه شرکت:

شرکت به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت ترانسفو فعالیت می نماید.

محصولات شرکت :

شرکت محصولاتی چون روغن ترانس کلاس 1 و حلال تولید وبه صورت فله و یا بشکه به مشتریان تحویل می دهد.

تجهیزات شرکت :

§ ریسورها
راکتور ها
پمپ ها
واکیوم ها
مخازن
فیلتر ها
قیف ها
برج های تقطیر
دیگ بخار
بویلر ها
لوازم آزمایشگاهی

: معرفی محصولات

نیاز روز افزون صنعت به انواع روغن ها و حلالهای شیمیایی حاصل از ضایعات پالایشگاهها و پتروشیمی به همراه دانش فنی لازم برای این امر، باعث گردید تفکر ایجاد صنایع پایین دستی در بخش پالاش و فرآوری ضایعات پالایشگاهی و صنایع پتروشیمی و استفاده بهینه از این مواد شکل گیرد.

محصولات بدست آمده از این فراوری شامل :

انواع روغن های صنعتی حاصل از تصفیه ایزوریسایکل پالایشگاه تهران واصفهان
انواع حلال های صنعتی حاصل از تصفیه و فراوری ضایعات پالایشگاه های گازی و نفتی
انواع پرافین های سبک و سنگین جامد و پارافین مایع، وازلین صنعتی و بهداشتی
انواع کولنت های صنعتی، ضد یخ
تولید قیر های صنعتی و انواع گریس

ونهایتاًتوسعه صنایع بسته بندی شامل خط تولید، بشکه های پلاستیکی و فلزی چیلیک های 20و4 لیتری این محصولات در صنایع مختلف مانند روغن های مورد مصرف در صنایع، حلال های مورد استفاده در صنایع رنگسازی، تولید سموم، حشره کشها، افزودنی های مختلف اتومبیل، صنایع برق و هوایی، صنایع دریایی، صنایع ساختمانی و غیره کاربرد فراوان دارند.

: شناسایی و بررسی بازار

در حالیکه ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان روغن در منطقه می باشد لیکن مصرف و صادرات روز افزون این محصولات بازار ایران را هم چنان نیازمند تولید این محصول نموده است.

بازار بسیار بزرگی در اطراف این منطقه وجود دارد که کاملاً تولیدات این شرکت را پوشش خواهد داد و نیازی به دستیابی به بازارهای دورتر قطعاً وجود نخواهد داشت. لیکن جهت آشنایی بیشتر تنها بازار کشور هند را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

کشور هند که یکی از نزدیکترین کشور ها به این منطقه است جمعیتی حدود یک میلیارد را دارا می باشد. و از نظر فزونی جمعیت قطعاً یکی از بازارهای هدف اکثر تولید کنندگان نیز می باشد.

صنایع این کشور در بخش های صنایع فلزی،شیمیایی و کشاورزی، پیشرفت بسیار چشم گیری داشته و علاوه بر مرتفع کردن نیاز داخل هند به بازار های جهانی نیز راه یافته اند.

در کشور هند در حدود 22 میلیون اتومبیل وجود دارد و مواد مصرفی در این اتومبیل ها شامل سوختو روغن های موتور، ارقام ذیل را تشکیل می دهند :

انواع سوخت 49.500.000.000 لیتر
روغن های موتور 1.100.000.000 لیتر

با توجه به اینکه کشور هند ذخایر بسیار محدود نفت را در اختیار دارد، اکثر مصارف خود را وارد نموده و اساساً بازار مناسبی برای محصولات نفتی می باشد.

اگر سهم قابل کسب بازار را برای انواع سوخت 5/0 در صد و برای روغن های صنعتی 3 در صد فرض نماییم، به ارقام:

247.500 برای انواع سوخت
33.000 برای انواع روغن

خواهیم رسید که با همین مفروضات قابل اطمینان نیز از تولیدات این شرکت بیشتر است. و در صورتی که بازار منطقه شامل کشور های خاور میانه، جنوب آسیا وحتی جنوب شرق آسیا در نظر گرفته شود ارقام بسیار بالاتر از ظرفیت تولید این شرکت خواهد بود و خوشبختانه اساساً بازار مصرف بسیار قابل دسترس می باشد.

بررسی های فنی

1-3 مقدمه

در این بخش میزان ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز، آزمایشگاه، میزان مواد اولیه، نیروی انسانی لازم برای تولید، مشخصات انبارها و دیگر مسایل فنی به گونه ای که جوابگوی تولید باشد بیان خواهد شد.

3-3 شرح فرآیند تولید

تولید و تصفیه نفت شامل عملیاتی میگردد که باید بر روی نفت خام انجام داد تا مواد قابل استفاده و غیر قابل استفاده آن از یکدیگر جدا گردد. این عملیات شامل روش های گوناگون تقطیر، روش های فیزیکی و شیمیایی تصفیه و تفکیک و روش های تغییر و تبدیل مواد در واحد های مربوطه می گردد. فرآیند تولید مواد نفتی معمولاً مشابه و شامل مراحلی به شرح زیر است :

ذخیره سازی مواد
تصفیه های فیزیکی
تهیه برش های خاص از مواد اولیه به وسیله تقطیر
فرآیند های شیمیایی روی مواد حد وسط
تصفیه های نهایی و ذخیره سازی

البته فرآیند ها به شکل کاملاً دقیق محاسبه گردیده و پس از طی مراحل آزمایشگاهی و ساخت پایلوت و اجرای آن در واحد پایلوت، داده برداری می گردد و اطلاعات در فرآیند صنعتی استفاده می شود. بنابراین جهت تولید محصولات فوق الذکر نیز از مراحل فوق استفاده می گردد و لیکن تقدم و تاخر آنها متفاوت و روش اجرای هر یک از مراحل نیز متفاوت خواهد بود.

گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان – فایل ناب؛ دانلود …

۱۱ آذر ۱۳۹۶ – دانلود گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان گزارش تخلف برای گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان. گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان. فروشنده فایل. کد کاربری 3366. تمام فایل ها. کاربر. فهرست.

خرید و دانلود گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان – …

امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید. مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان برایتان آماده شده است تا بتوانید به اهداف خود برسید و خود را به موفقیت برسانید. بخش مهم در خرید های اینترنتی …

گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان |88560| – فور داک

۲۷ آبان ۱۳۹۶ – دانلود فایل کامل پروژه ی گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان با لینک مستقیم از سایت. گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان ,کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان ,کارورزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان ,دانلود گزارش کارآموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان ,كارخانه تجهیز نیروی زنگان ,كارخانه, تجهیز, نیروی …

گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان

گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان. لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم به صفحه دانلود فایل(گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان}را دانلود خواهید کرد گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان در …

فایل word گزارش کاراموزی کارخانه تجهیز نیروی زنگان – آب …

۲۹ مرداد ۱۳۹۶ – فایل ورد گزارش کاراموزی کارخانه تجهیز نیروی زنگان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد. توجه : در صورت مشاهده بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word گزارش کاراموزی کارخانه تجهیز نیروی زنگان،به هيچ …

دانلود فایل کارخانه تجهیز نیروی زنگان

کارخانه تجهیز نیروی زنگان. فرمت فایل: ورد. تعداد صفحات:26. فهرست. مقدمه …1. فصل اول : معرفی محصولات …….2. فصل دوم : شناسایی و بررسی بازار 2. فصل سوم : بررسی های فنی………3. 1-3 مقدمه. 2-3 ظرفیت تولید. 3-3 شرح فرآیند تولید. 4-3 تعیین مواد اولیه مورد نیاز. 5-3 تعیین ماشین آلات تولید. 6-3 تعیین تجهیزات مورد نیاز برای …

گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان بایگانی – فایل …

۸ آذر ۱۳۹۶ – گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان در 25 صفحه ورد قابل ویرایش دسته بندی فنی و مهندسی بازدید ها 21 فرمت فایل doc حجم فایل 44 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 25 فروشنده فایل کد کاربری 3366 تمام فایل ها فهرست …

کارخانه تجهیز نیروی زنگان در شهرک واقع صنعتی – تحقیق و …

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ – کارخانه تجهیز نیروی زنگان واقع در شهرک صنعتی شماره یک کیلو متر ۵ جاده سارمساخلو ضلع شمال غربی زنجان در زمینی به وسعت بیش از سی هزار متر مربع واقع شده است. این منطقه از نظر جغرافیایی سرد ورخشک محسوب می شود. هیچ گونه منبع آب سطحی در نزدیکی کارخانه وجود نداشته و منابع آب زیر زمینی در عمق ۳۰ تا ۵۰ …

شرکت ابزار دقیق زنگان

دانلود گزارش کاراموزی ابزار دقیق و كنترل سیستمهای الكترونیك و … 19 ژانويه 2017 … برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| گزارش کاراموزی ابزار دقیق و … کامل گزارش کاراموزی كارخانه ریخته گری چدن شركت ایران خودرو و بررسی کامل هدایت … دانلود فایل کامل گزارش کاراموزی كارخانه تجهیز نیروی زنگان امیدواریم از … سایت شرکت …

[DOC]گزارش كار آموزي

11- تجهيزات ضد عفوني. 12- جاده هاي دسترسي و ساير ساختمانها. 13- انرژي و آب مورد نياز. 14- نيروي انساني ، مصالح و تجهيزات مورد نياز. 4- شبكه جمع آوري و تصفيه فاضلاب : 1- مطالعات شهري. 2- مطالعات اقليمي و هوا شناسي. 3- نياز آبي. 4- گزارش مباني. 5- شبكه جمع آوري فاضلاب شهري. 6- تصفيه خانه فاضلاب. 7- تلمبه خانه هاي فاضلاب.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *